O Firmie

Nasza rodzinna firma deweloperska z powodzeniem pomaga młodym ludziom znaleźć prawdziwy dom, realizując nowoczesne i tanie mieszkania w budynkach z innowacyjnych i energooszczędnych materiałów. Jako firma rodzinna, jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość wykonania za przystępną cenę. Dzięki temu, nasi mieszkańcy oszczędzają dwa razy – podczas zakupu i eksploatacji mieszkania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Naszym celem jest dostarczenie Ci gotowego produktu – komfortowego lokalu w zabudowie jednorodzinnej w cenie standardowego mieszkania. Bez uciążliwości życia w bloku, za to ze wszystkimi udogodnieniami życia w domu jednorodzinnym.

Wiemy, jak trudno jest zaoferować mieszkańcom prywatność i swobodę funkcjonowania w wielopiętrowych, zatłoczonych blokach w jednej z dzielnic dużej aglomeracji. Nasze bezczynszowe mieszkania to wspaniałe rozwiązanie tego problemu i alternatywa dla tradycyjnych segmentów.

Aby osiągnąć nasz cel, dbamy o każdy szczegół – planujemy i realizujemy wszystkie inwestycje powiązane z funkcjonowaniem osiedla, w tym infrastrukturę techniczną (sieci wodnokanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej) czy użytkową (drogi, płoty, podjazdy).

Ludzie – zgrany zespół to solidny fundament naszej pracy

Najcenniejszym kapitałem naszej firmy są młodzi ludzie, którzy aktywnie kształtują strategię naszego przedsiębiorstwa. Ich zdanie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie ludzie tacy jak oni stanowią część naszych klientów – dzięki temu wiemy dokładnie, jakie są ich oczekiwania.

Dbając o rozwój i stawiając na partnerskie zarządzanie spółką, kształcimy i motywujemy pracowników, dając im pełny obraz funkcjonowania firmy. Zmotywowani pracownicy, chętniej dzielą się swoimi pomysłami z korzyścią dla nas i naszych klientów.

Ta partnerska współpraca daje efekty nie tylko w biurze, ale przede wszystkim na budowie – dzięki zdrowym relacjom w firmie mamy pewność, że pracownicy dają z siebie 100%, gwarantując najwyższą jakość budowanych mieszkań.

Zaufanie – filar naszej codziennej działalności

Dzięki zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi klienci, przez ostatnich kilka lat zbudowaliśmy kilkadziesiąt mieszkań, spełniając marzenie o własnych czterech kątach wielu młodych ludzi. Rosnące zainteresowanie sprawiło, że obecnie przygotowujemy się do realizacji kolejnych inwestycji.

Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom naszych lokali jednorodzinnych dogodne warunki mieszkania w Józefosławiu, zwracamy szczególną uwagę zarówno na ich oczekiwania, jak i potrzeby lokalnej społeczności, w miejscu, w którym prowadzimy inwestycje, a wśród której żyć będą lokatorzy naszych osiedli.

Poznając lokalne potrzeby i konfrontując je z tymi zgłaszanymi przez naszych klientów, jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie, które staje się podstawą naszych działań.

Doświadczenie – kilkadziesiąt zrealizowanych mieszkań

Doświadczenie nauczyło nas, że tylko stawiając na wysokiej jakości materiały budowlane, możemy zapewnić naszym klientom wysokiej klasy mieszkania. Dzięki temu ich inwestycja jest prawdziwie długoterminowa, a koszty eksploatacji dużo niższe od przeciętnych.

Wiemy również, że decyzja o zakupie rzadko bywa spontaniczna. Stawiamy na podejście indywidualne – zarówno do klientów, jak i pozostałych interesariuszy. W ten sposób wszystkie strony osiągają najkorzystniejszy rezultat z możliwych.