Leśny Kwiat V - etap 2

Drugi etap Osiedla Leśny Kwiat V został zlokalizowany w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położony w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Są to dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe, na które składa się 16 bezczynszowych mieszkań, mających powierzchnię od 70 m2 do 88 m2 (3 oraz 4-pokojowe). Realizacja budynku G przewidziana jest na listopad 2018r., natomiast budynku B na czwarty kwartał 2018r. / pierwszy kwartał 2019r.

Infrastruktura

Do zalet infrastruktury osiedla należą:

Budownictwo

Wspomnieć należy także o zewnętrznych i wewnętrznych ścianach budynków, które wzniesione zostały z bloczków silikatowych. Jakie są ich zalety i funkcje?

Nr. Lokalu Powierzchnia Ilość pokoi Ogród Taras Przynależne miejsca postojowe Cena Lokalu Status Karta lokalu
G1 86,04 4 71 - 2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G2 72,67 3 31 - 2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G3 80,17 4 51 - G+2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G4 70,69 3 42 - 2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G5 70,69 3 42 - 2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G6 80,17 4 52 - G+2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G7 72,67 3 32 - 2M - SPRZEDANE Więcej Informacji
G8 86,04 4 74 - 2M 440 000,00 zł ZAREZERWOWANE Więcej Informacji

Drugi etap osiedla Leśny Kwiat V położony jest w malowniczym miejscu - Józefosławiu, graniczącym z Warszawą i Lasem Kabackim, przy ulicy Działkowej. Od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie 12 kilometrów. Osiedle znajduje się na obszarze niepodatnym na podtopienia oraz zalania.

W pobliżu inwestycji znajduje się teren Lasu Kabackiego, który położony jest na płaskim terenie urozmaiconym we wschodniej części wzniesieniami pochodzenia wydmowego. Jest to idealny obszar do spacerów zarówno latem jak i zimą, a także rezerwuar świeżego powietrza dla otaczających osiedli mieszkaniowych oraz miejsce wypoczynku, rekreacji i edukacji.

LEPSZY JÓZEFOSŁAW…

Położenie osiedla nieopodal granicy z Konstancinem zapewnia zamieszkanie w sąsiedztwie rezydencjonalnym, co zapewnia prywatność i pewność, że w najbliższej okolicy nie powstaną ogromne bloki mieszkaniowe. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje budownictwa wielomieszkaniowego.

Maksymalna wysokość zabudowy wynosi dwa piętra. Sąsiedztwo z Konstancinem zapewnia przyszłym mieszkańcom Osiedla Leśny Kwiat bliskość Ogrodu Botanicznego PAN, terenów uzdrowiska wraz z tężniami w Parku Zdrojowym oraz wyjątkowego centrum handlowego Stara Papiernia.

Dodatkową atrakcją są spływy kajakowe organizowane na rzece Jeziorce oraz oferta pól golfowych w pobliskim Wilanowie. W jeszcze bliższym otoczeniu, gdzie wycieczka rowerowa przez Las Kabacki zajmuje 5 minut usytuowany jest Park Kultury w Powsinie. Na terenie Parku znajduje się odkryty basen, korty tenisowe, boiska, siłownia, miejsca do grillowania i rozpalenia ogniska.

DOJAZD DO PRACY BEZ KORKÓW

Dzięki dogodnej lokalizacji Osiedla Leśny Kwiat V możemy dojechać do Warszawy zarówno ulicą Puławską, jak i dwupasmową ulicą Przyczółkową, która łączy Konstancin z Wilanowem. Położenie osiedla przy samym Konstancinie zapewnia, że dojazd oraz powrót ulicą Przyczółkową z centrum Warszawy minie bez korków. Natomiast ulicą Puławską można sprawnie dotrzeć do Południowej Obwodnicy Warszawy.

Poczynione inwestycje drogowe, które mają na celu rozbudowę obwodnicy Warszawy oraz budowę trasy Północ-Południe równoległej z ulicą Puławską dodatkowo przyczynią się do usprawnienia ruchu.

DLA KORZYSTAJĄCYCH Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

W okolicy znajdują się przystanki dwóch linii autobusowych. Linia 739 ma swój przystanek przy ulicy Wilanowskiej i dowiezie nas ulicą Puławska do stacji metra Wilanowska. Linia 139 dowiezie nas również do Metra Wilanowska, lecz przez mniej zakorkowaną trasę, która prowadzi przez Konstancin oraz Wilanów.

Zajezdnia linii 139 znajduję się przy Ogrodzie Botanicznym PAN. Spacer do przystanków nie powinien zająć więcej niż 10 minut, a dojazd autobusem do stacji metra nie powinien przekroczyć 20 minut (wg informacji ZTM).

  • Legenda:
  • Punk handlowo-usługowy Punk handlowo-usługowy
  • Służba zdrowia Służba zdrowia
  • Sport Sport i rekreacja
  • Sporta Edukacja

DOJAZD

Dojazd do mieszkań w zabudowie jednorodzinnej Osiedla Leśny Kwiat V zapewni wewnętrzna ulica, do której dojazd stanowi ulica Działkowa. Na osiedlowej ulicy wewnętrznej zostanie wydzielona część ruchu dla pieszych. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa i prywatności ulicy, zostanie ona zamknięta bramą wjazdową sterowaną za pomocą pilota lub domofonu.

TERENY ZIELONE

Podczas tworzenia projektu Osiedla Leśny Kwiat V staraliśmy się zwiększyć powierzchnie zielone, dzięki czemu działki pod budynkami zostały optymalnie powiększone, co przełożyło się na okazałe ogrody. Każdy z budynków w swej frontowej części posiada tereny zielone, które dodatkowo cieszą oko i pozostają do indywidualnej aranżacji.

SKWER

W najbliższym otoczeniu inwestycji, zaprojektowaliśmy zielony skwer wraz z alejkami oraz parkowymi ławkami. Wszystko to pozostaje do prywatnego użytku mieszkańców Osiedla Leśny Kwiat V. Teren skweru zostanie ogrodzony. Planujemy wykonanie kładki przez rów rzeki Jeziorki, umożliwiającej przejście do ulicy Cyraneczki.

MIEJSCA POSTOJOWE

Dla każdego lokalu przewidzieliśmy możliwość posiadania: dwóch miejsc postojowych lub garażu z miejscami postojowymi. Możliwość zakupu miejsc postojowych lub garażu została przypisana do danego typu lokalu mieszkalnego. Miejsca postojowe są zlokalizowane bezpośrednio przed budynkiem, w którym znajduje się mieszkanie. Garaże przynależne zaprojektowane zostały w bryle budynku.

** Wszystkie budynki usytuowane są wzdłuż ulicy wewnętrznej stanowiącej dojazd do ulicy Działkowej, ciągnącej się do kanału rzeki Jeziorki