LKprojekt

Program Indywidualnej Aranżacji oraz Inteligentnej Aranżacji „Mądry DOM”

Zakup nowego mieszkania to tworzenie własnej przestrzeni życiowej OD NOWA. Jeśli standardowy projekt mieszkania nie odpowiada Tobie w jakimś szczególe? Chcesz je zaprojektować według własnej koncepcji? Dostosować do swoich indywidualnych potrzeb? Nic prostszego! Jako jedyny z nielicznych developerów MDM Development w Inwestycjach Leśny Kwiat w Józefosławiu prowadzi dedykowany Program Indywidualnej Aranżacji. W Programie LKprojekt możecie Państwo dostosować lokal pod siebie, brać czynny udział w projektowaniu, budowaniu, tworzeniu własnego „M”. Gdy tylko stan zaawansowania budowy na to pozwala, mogą Państwo wprowadzić w zakupionym lokalu dowolne zmiany dostępne w naszej ofercie. Mogą one dotyczyć zarówno architektury lokalu jak i instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej czy centralnego ogrzewania:

  • Układu ścian wewnętrznych - zmiany w architekturze lokalu
  • Układ Instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • Punkty instalacji centralnego ogrzewania
  • Punkty instalacji elektrycznej, rozmieszczenie instalacji elektrycznej
  • Adaptację poddasza - montaż wyłazu z drabinką, przeniesieniem ocieplenia między krokwie oraz zabudowa poddasza
  • Ogrzewanie podłogowe - zwiększenie standardu lokalu
  • Zmiana okuć w stolarce okiennej itd.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jako jedyni w Józefosławiu wprowadziliśmy specjalnie dla Państwa Program Inteligentnej Aranżacji „Mądry Dom”. Są to innowacyjne rozwiązania technologiczne, które gwarantują Państwu bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania w Józefosławiu. Dzięki opracowanej przez naszych specjalistów autorskiej technice, instalowane systemy zapewniają całodobową kontrolę nad budynkiem. Możliwości systemu oferują: sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją oraz monitoring zdalny. System wykonuje wszystkie czynności automatycznie, użytkownik może sterować nim w bardzo prosty sposób, za pomocą wielofunkcyjnych przycisków w panelu sterującym, a także zdalnie przy użyciu iPada, telefonu, czy komputera z podłączeniem do Internetu.
Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i projekty. Elastyczność i profesjonalizm to coś, co cechuje nasze Inwestycje Leśny Kwiat w Józefosławiu. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, jesteśmy elastyczni i otwarci na różne rozwiązania. Kiedy tego potrzeba, wychodzimy poza schemat. Korzystając z Programu LKprojekt - Indywidualnej Aranżacji lub Inteligentnej Aranżacji „Mądry Dom” macie Państwo jasno określony koszt oraz termin zakończenia prac, indywidualną opiekę specjalisty i to co najważniejsze mieszkanie skrojone na miarę!