LKserwis

Jesteście Państwo partnerem naszego biznesu i ambasadorem marki Leśny Kwiat MDM Development, dlatego specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy Program LKserwis.

Dla wielu deweloperów akt notarialny sprzedaży mieszkania jest równoznaczny z zakończeniem procesu obsługi klienta ale nie u nas. Jesteście Państwo Klientem MDM Development w Inwestycji Leśny Kwiat zarówno przed, jak i po zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.

Program LKserwis obejmuje 5-letnią opiekę nad Państwa mieszkaniem w Leśnym Kwiecie w Józefosławiu. Po odbiorze lokalu pozostajemy do Państwa dyspozycji w sprawach dot. użytkowania mieszkania (instrukcja użytkowania lokalu) oraz gwarancji. Dodatkowo dedykujemy do każdej inwestycji administratora części wspólnych, który przejmie obowiązek dbania o utrzymanie wspólnej drogi, skweru, oświetlenia oraz odśnieżania ulicy. Program LKserwis obejmuje cały pakiet czynności administracyjnych związanych z obsługą po sprzedażową, wsparciem przy odbiorze lokalu, jak również wsparciu przy problemach technicznych.

Specjalnie dla klientów Inwestycji Leśny Kwiat stworzyliśmy Program LKserwis, aby zapełnić Państwu komfort, radość użytkowania mieszkania oraz dopełnić satysfakcji z wyboru lokalu w Inwestycji Leśny Kwiat.