Realizacje

Osiedla Leśny Kwiat położone są w otulinie Lasu Kabackiego w Józefosławiu koło Warszawy, graniczącym z Piasecznem oraz Ursynowem. Otacza je spokojna okolica, na którą składają się liczne tereny zielone, a sąsiedztwo z malowniczo położonym Konstancinem umożliwia mieszkańcom korzystanie z licznych atrakcji.

Osiedle Leśny Kwiat I

Osiedle Leśny Kwiat I, ul. Przylaszczki Józefosław
Inwestycja 48 mieszkań rok 2014-2015

Zobacz galerięZgodnie z koncepcją osiedla zaprojektowano 48 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej. Mieszkania mają powierzchnię od 75 m² do 114 m². Dla większego komfortu mieszkańców kuchnie, łazienki oraz garderoby w mieszkaniach na osiedlu Leśny Kwiat zostały zaprojektowane od strony północnej.

Osiedle Leśny Kwiat II

Osiedle Leśny Kwiat II, ul. Grzybowa Józefosław
Inwestycja 44 mieszkań rok 2016-2017

Zobacz galerięNa osiedlu znajduje się siedem zespołów budynków. Każdy z nich składa się z trzech dwulokalowych budynków jednorodzinnych. Łącznie oferujemy 44 mieszkania bezczynszowe, posiadające powierzchnię od 55 m² do 114 m² (2,3, 4 oraz 5- pokojowe).

Osiedle Leśny Kwiat III

Osiedle Leśny Kwiat III, ul. Przylaszczki Józefosław
Inwestycja 40 mieszkań rok 2016-2017

Zobacz galerię Osiedle Leśny Kwiat III to położony w rezydencjonalnej części Józefosławia (przy granicy z Konstancinem, Ursynowem i Piasecznem) zespół 40 mieszkań bezczynszowych, o powierzchni od 75 m² do 108 m², znajdujących się w budynkach dwulokalowych.

Osiedle Leśny Kwiat IV

Osiedle Leśny Kwiat IV, 1 etap ul. Działkowa Józefosław
Inwestycja 40 mieszkań rok 2016-2017

Zobacz galerię Projekt osiedla kładzie szczególny nacisk na zapewnienie mieszkańcom dużej swobody i prywatności. Każdy lokal mieszkalny oferuje mieszkańcom osobne wejścia i klatki schodowe oraz miejsca postojowe wraz z garażem (w zależności od wyboru).